Прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ») в особі автора цих рядків продовжує бесіду з головою колективного члена «ЛОАФ» — «Асоціації футзалу Луганської області» («АФЛО») – Юрієм Кравченко — напередодні відкриття офіційного футзального сезону-2022.
«Напевно, чемпіонат/першість Луганщини з фут залу досяг такого рівня, що команди з сусідньої Донеччини виявили бажання наступний футзальний сезон провести саме у нас, — заявляє Юрій Юрійович. – На сьогодні відомо, що три команди Донеччини приймуть участь у чемпіонаті/першості Луганщини-2022. Команда «Legion XXI» Краматорськ вже втретє розпочне сезон на Луганщині. Ця команда зарекомендувала себе непогано у попередній першості, де посіла п’яте місце у «Другій лізі» (третій дивізіон фут залу Луганщини). Відома на Луганщині й команда «Мікос» Костянтинівка. Зокрема, вона грала у Кубку Луганщини-2020 та у «Меморіалі Дмитра Лесняка-2021» у Кремінній. Третім учасником буде новачок футзалу Луганщини — «Дружківка». Крім того, ми ведемо переговори з «Донбасенерго Трейдінг-2» («ДЕ Трейдінг-2») Миколаївка, що на півночі Донеччини в районі Слов’янська. Основна команда вже другий рік поспіль свої матчі «Екстра-ліги» чемпіонату України проводить у «Льодовому палаці спорту» Сєверодонецька і добре знайома не тільки з ареною, а системою футзальних змагань Луганщини».
Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 28 вересня 2021 року
По материалам — Луганської обласної асоціації футболу







