УКРАЇНЕЦЬ КАЙЛ МАКАР І ЙОГО «КОЛОРАДО» — ЗА КРОК ДО ВЕЛИКОГО ФІНАЛУ

«Спортивний Донбас». Хокей

Фінальна серія «Заходу» переїхала в Канаду і сьогодні на льоду «Rogers Place» в Едмонтоні відбулася третя зустріч місцевих «Ойлерс» з «Колорадо Евеланш». Гості знову зіграли результативно (у трьох матчах півфінальної серії «Колорадо» накидав канадцям 16 шайб!!!) і поставили «Едмонтон» на «край пропасті», перемагаючі в серії 3-0. Український захисник «Едмонтон Ойлерс» Бретт Кулак на 48-й хвилині зрівняв рахунок у зустрічі — 2:2, виконавши 16-й «asist» (на Райана Маклауда)  в сезоні. Але «Колорадо Евеланш» з іншим українцем у складі – захисником Кайлом Макаром – таки додавив «нафтовиків» — 4:2. Кайл на цей раз результативними діями не відзначився і його результативні показники залишились на відмітці 28+58 з коефіцієнтом корисності +48. Хоч не віддавав і не забивав, але Макар провів на льоду 29 хвилин 47 секунд – найбільший показник серед всіх хокеїстів цього матчу.

Вирішальний поєдинок цієї серії – в ніч на сьоме червня.

У фіналі «Сходу» «Нью-Йорк Рейнджерс» на «Медисон Сквер Гарден» двічі обіграв «Тампу-Бей Лайтнінг».