СЕРГІЙ БОЛБАТ МОЖЕ ОПИНИТИСЯ У КОВАЛІВСЬКОМУ «КОЛОСІ»

«Спортивний Донбас». Футбол

Створена у Донецьку всеукраїнська спортивна газета «СпортАрена» (привіт Миколі Кисельову) на своєму сайті повідомляє, що мешканець окупованої Волновахи (ой же дісталося цьому місту від рашистів) та вихованець донецького «Шахтаря» Сергій Болбат може продовжити кар’єру у ковалівському «Колосі», який підтвердив наміри стартувати у наступному сезоні УПЛ. 29-річний універсал та колишній футболіст національної збірної України знаходиться на контракті у «Шахтарі», але термін угоди спливає 30 червня 2022 року. Останнім часом (з початку сезону-2022) Сергій Болбат грав у складі чернігівської «Десни» (14 матчів) та цей клуб наразі не готовий до виступів в УПЛ. «СпортАрена» повідомляє, що у січні 2022 зацікавленість в послугах Сергія Болбата виказував Роман Григорчук, який очолив одеський «Чорноморець». Та в Одесі на сьогодні виникли проблеми з засновниками.

Крім «Десни» Болбат орендувався бельгійським «Локереном», «Маріуполем», донецьким «Металургом» та харківським «Металістом».

 

Олександр Мазан, 26 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *