«Спортивний Донбас». Футбол
Різні розмови ходили щодо майбутнього екс-донеччанина Фернандіньо у «Манчестер Сіті», та ось стало відомо, що 37-річний капітан «МС» таки покине клуб після закінчення сезону. Його контракт з «містянами» закінчується влітку 2022 року, були непрості перемовини з керівництвом, та врешті-решт сторони прийшли до висновку, що подальші шляхи «МанСіті» і 25-го номера команди розійдуться і тут немає нічого дивного. Тридцять сім !!!!!!!!
Тим часом, Фернандіньо ще побореться з командою за свій п’ятий титул чемпіона Англії (буде рекорд для «донбасівців») і розглядає, принаймі, три пропозиції. Але про то – в наступних наших випусках.
Олександр Мазан, 20 травня 2022 року






