ВИКОНКОМ «ЛОФФ» ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПО ДЕЯКИМ МАТЧАМ ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ-2019

«Спортивный Донбасс». Футбол

У Сєверодонецьку 22 липня відбулося планове засідання виконкому «Луганської обласної федерації футболу» («ЛОФФ»), на якому, зокрема, вирішувалися питання стосовно деяких матчів чемпіонату Луганщини-2019. Так, у матчі першого туру №3 «Нива» Марківський район – «Скіф» Шульгинка (25 травня), який був перерваний через негоду на 37-й хвилині за рахунку 0:3, прийнято рішення зарахувати перемогу «Скіфу» з рахунком 3:0 з зарахуванням забитих м’ячів футболістам Шульгинки через відмову «Ниви» вийти на догравання матча в назначений день.

У матчі №47 «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «Біловодськ» (14 липня) через неявку «Біловодська» команді гостей зарахована поразка 0:3.

Ці результати внесені в турнірну таблицю.

Крім того, члени виконкому проголосували за проведення перенесених матчів першого туру: