«ЗОРЯ» ЛУГАНСЬК СТАРТУЄ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ-2023 ДОМАШНІМ МАТЧЕМ ПРОТИ ПРИНЦИПОВОГО СУПЕРНИКА – ПОЛТАВСЬКОЇ «ВОРСКЛИ»

«Спортивний Донбас». Футбол

Українська Премьєр-Ліга (УПЛ), як її звикли помилково називати, хоча справжня назва «Об´єднання професіональних футбольних клубів України «Прем´єр-Ліга» (футбольні чиновники, які створювали «об´єднання якось е подумали про благозвучну абревіатуру, хоча на обрії майоріла, скажімо, та ж таки АПЛ, не подумали про благозвучну абревіатуру),

опубліковала базовий календар «Чемпіонату України-2023». Луганська «Зоря» відкриває «воєнний» чемпіонат домашнім матчем з давнім суперником – полтавською  «Ворсклою». Базова дата матчу першого туру – 23 серпня 2022 року. Місце його проведення наразі уточнюється.

Принциповість двобою з «Ворсклою» полягає не тільки в тому, що полтавчан з 1 липня 2022 року не зовсім вдало тренує «колишній» коуч «Зорі» Віктор Скрипник, який саме на чолі луганського клубу зробив собі ім´я в європейському футболі (не забуваємо його два сезони на чолі бременського «Вердера», але то була тільки заявка на «ім´я»), який «забрав» с собою декількох колишніх лідерів «Зорі». Принциповість цих двобоїв Полтава-Луганськ зразка-2023 криється у тому, що саме ці команди посіли за підсумками сезону-2022  четверте-п´яте місця у чемпіонаті України і на сьогодні (в умовах значного послаблення донецького «Шахтаря») є одними з найвірогідніших претендентів не тільки на умовний подіум «Чемпіонату України-2023», а й на другу путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів-2024 (чого ще не було в історії обох клубів).

Крім того, обидвоє суперників по першому туру «Чемпіноату України-2023» майже одночасно і невдало стартували в Лізі конференцій УЄФА-2023, вилетівши вже за підсумками перших для себе двобоїв. Обидвоє тренерів-дебютантів на чолі цих команд саме у цьому матчу-заспіві всього сезону прагнутимуть доказати роботодавцям, що ті не дарма звернули увагу і вибрали саме цих фахівців.

Отже, нас очікує дуже цікавий поєдинок, де ми побажаємо перемоги  оновлени луганчанам, а нашому «колишньому», як кажуть японці (здається, там ще Віктор Анатолійович не тренував), «сахраніть літцо».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 13 серпня 2022

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария на ««ЗОРЯ» ЛУГАНСЬК СТАРТУЄ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ-2023 ДОМАШНІМ МАТЧЕМ ПРОТИ ПРИНЦИПОВОГО СУПЕРНИКА – ПОЛТАВСЬКОЇ «ВОРСКЛИ»»

  1. Олександр Мазан говорит:

    Ура! Заработало-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *