ВІКТОР СКРИПНИК ДЕБЮТУВАВ У НОВОМУ ДЛЯ СЕБЕ КЛУБІ

«Спортивний Донбас». Футбол

Екс-тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник  23 серпня 2022 року («Зоря» Луганськ – «Ворскла» Полтава» — 3:1) дебютував на посаді головного тренера полтавської «Ворскли» в чемпіонаті України. Це другий клуб України в тренерській кар´єрі уродженця Новомосковська на Дніпропетровщині і четвертий  — взагалі («Вердер» Бремен, «Рига», «Зоря» Луганськ, «Ворскла» Полтава).

Віктор Анатолійович  продовжив тренерську кар´єру у рідній Україні, тобто, вперше здійснив тренерський трансфер в межах одного чемпіонату. За неповні вісім років «Ворскла» стала четвертим клубом  Скрипника. Як на мене – забагато!  Тим більше, що з останніх двох своїх клубів  від йшов на піку («Рига») або майже на піку («Зоря») успіху.

На жаль, Віктор Скрипник дебютував у новому для себе клубові з поразки. «Перцю» цьому невдалому для тренера дебютові придає чутлива поразка саме від свої «колишніх». Відмічу, що дебютував він на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

Як би там не було, а  футбольна спільнота Луганщини бажає «колишньому» продовження своєї успішної в цілому тренерської кар´єри, за розвитком якої ми будемо уважно слідкувати.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 23 серпня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *