CТІВЕН КЕННІ: «УКРАЇНА МАЄ ЧУДОВУ КОМАНДУ»

Спортивный Донбасс

Тілько-но переможно для національної збірної України завершився її дебютний матч у «Лізі націй Європи-2023», де у Дубліні вона експериментальним складом перемогла  збірну Ірландії (1:0). Головний тренер ірландців Стівен Кенні в інтерв’ю офіційному сайтові УЄФА так прокоментував підсумки матчу:

«Я говорив після матчу з Вірменією (Вірменія виграла у першому турі у Ірландії 4 червня 2022 року в Єревані — 1:0 – примітка Олександра Мазана), що моя команда не заслуговувала на поразку. Те саме я готовий сказати й зараз. Ми непогано почали й притисли суперника в перші 20 хвилин зустрічі. Але потім гра вирівнялась. Ми мали можливості, аби забити, але не використали їх. А суперник, навпаки, дуже добре скористався своїм шансом. Україна має чудову команду, а її молоді футболісти сьогодні продемонстрували клас та жагу до боротьби, які нічим не відрізнялися від тих, що показали більш досвідчені гравці в зустрічі із Шотландією. Але повторюся — на мою думку, сьогоднішня гра була рівною».

Про інші аспекти матчу Ірландія-Україна – десь поруч, у сусідних текстах прес-служби «Луганської обласної асоціації футболу» і «Спортивний Донбас».

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 9 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.