Країна
Голова Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях, якого я добре знаю і з яким довелось попрацювати, повідомив, що 3 липня 2022 року російськими військами Групи армій «Центр» був нанесений масований удар по Слов’янську ракетними системами залпового вогню (РСЗВ). Це був наймасштабніший обстріл міста під час цієї війни. Багато вбитих та поранених, зафіксовано 15 пожеж. Інформація про наслідки обстрілу уточнюється. Вадим Лях призвав всіх триматися і бути разом.
Олександр Мазан, 3 липня 2022 року






