ВАДИМ СОЛОДКИЙ ВОЮВАВ ПРОТИ УКРАЇНИ І БУВ ЗНИЩЕНИЙ

«Спортивний Донбас». Футбол

Про це повідомляє відомий російський футбольний оглядач Олексій Андронов. Зокрема він написав у соцмеражах, а теж відомий Юрій Сай у «Фактах» переповів про те, що екс-футболіста донецького «Металурга», луцької «Волині» та тираспольского «Шерифа» 51-річного Вадима Солодкого, який останнім часом (до окупації Донецька в 2014-му) працював дитячим тренером в системі донецького «Олімпіка» і якого я добре знав, прямо на вулиці Донецька влада ДНР мобілізувала на війну проти України. Вадим Солодкий, який забивав київському «Динамо» та провів загалом 66 матчів/16 голів в УПЛ, воюючи проти України, був знищений Збройними Силами України.

Непоганий був хлопець та й футболіст вправний. Мав можливість, як і весь «Олімпік» та його колеги по академії «Олімпіка» Ігор Климовський та Руслан Уманець, виїхати з окупованого Донецька в Україну. Не виїхав…

 

Олександр Мазан, 28 травня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *