ЯКІ СПРАВИ У «ЛАЗАРЕТІ» ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ?

Спортивный Донбасс

На сьогодні у «лазареті» національної збірної України, яка продовжує підготовку до відбіркового матчу в напрямку Катар-2022 у словенському Брдо, на сьогодні офіційно перебувають троє футболістів, повідомляє Олександр Гливінський з прес-служби головної команди країни.
Найкращі справи у атакувального півзахисника донецького «Шахтаря» (поки що) Михайла Мудрика, на якого вже облизуються ряд відомих чи дуже відомих клубів Старого Світу. Він перебуває на завершальній стадії реабілітації після травми, яка проходить в режимі індивідуальної підготовки. Найближчими днями він має приєднатися до загальної групи збірної.
Півзахисник київського «Динамо» та вихованець вінницького футболу Віктор Циганков, на якого ще нещодавно облизувалися ряд відомих і не дуже клубів Старого Світу, вже десятий день продовжує процес реабілітації після травми приводного м’язу. Сподіваємося, що цей процес вже фіналізується.
А ось півзахисник «Дніпра-1» і ще один вихованець подільского футболу Олексій Гуцуляк, на якого колись облизався нинішній півфіналіст Ліги чемпіонів — іспанський «Вільяреал», через біль у коліні сьогодні поїхав на МРТ-знімок. Далі буде нескладна, сподіваємося, діагностика і лікарі збірної визначаться з переспективами Гуцуляка щодо здоров’я і його можливості в подальшому перебувати у таборі команди Олександра Петракова.
Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 7 травня 2022 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.