ЮРІЙ ВЕРНИДУБ І ЙОГО РОВЕСНИКИ

«Історія і краєзнавство Донбасу» (випуск №489)

«Спортивний Донбас». Футбол. Ретро

Сьогодні колишній і один з найуспішніших тренерів в історії футболу Луганщини – Юрій Вернидуб – святкує черговий і значимий ювілей – 55-річчя. Він народився 22 січня 1966 року у такому футбольному місті, як Житомир (наші вітання!) У трудовій книжці знаного українського фахівця є й такий запис – ФК «Хемніцер» Хемніц, Німеччина. Він там пограв 38 років тому, пограв  два сезони і більшість матчів зіграв таки у другому складі багаторазового чемпіону Саксонії. А особливість така, що датою народження «Хемніцера» (у радянські часи місто Хемніц місцеві спадкоємці Енгельса-Маркса-Лібкнехта-Цеткін назвали Карл-Маркс-Штадт і команда теж називалась ім’ям бородатого німця – краще б назвали «Капіталом»), є 15 січня 1966 року. Тобто – «Хемніцер» і Юрій Вернидуб – майже абсолютні ровесники. Цю маленьку детальку раніше ніхто не підмітив. Можливо, майбутні  біографи Юрія Миколайовича про це напишуть, а ми вже сьогодні саме на цей факт звернемо свою футбольну увагу.

А поки майбутні біографи Юрія Вернидуба «шерстять» «прастори Всєлєннай» в інеті, в цей ювілейний день ми знайшли ще одну цікаву детальку з біографії найуспішнішого за часів новітньої історії тренера луганської «Зорі». Але про це – трішечки згодом.

Олександр Мазан, 22 січня 2021 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс, х История и краеведение Донбасса х. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.