ЧОМУ КИЇВСЬКЕ «ДИНАМО» НЕ ВМІЄ ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ!?

«Спортивний Донбас». Футбол

Численні інтернет-ресурси повідомили таку собі малозначущу для українського вболівальника футбольну новину: новачок «Серії А» чемпіонату Італії – «Кремонезе» — має наміри придбати екс-захисника київського «Динамо». Якщо не ця «привязка» до «ДК», пересічний споживач футбольної інформації, блукаючи неосяжними просторами інтернету, проскочив би мимо, навіть не замислюючись, що то за захисник, тим більше – грузинський. Виявляється, що у київському «Динамо» з вересня 2017-го по січень 2020-го перебував такий собі центрбек (жодне з посилань не називає точного амплуа цього футболіста, пишуть просто – захисник) Лука Лочошвілі (1998). Більше того – з вересня 2018-го по березень 2018-го Лочошвілі безпосередньо перебував у стані «Динамо», після чого був відданий в оренду в «Динамо» Тбілісі та «Жиліну». За перше «Динамо» Лука не зіграв жодного матчу і, взагалі, зараз мало хто пам´ятає такого футболіста в складі «Динамо» Київ. Продали його трансфер (деякі мої колеги написали б, що продали футболіста Лочошвілі, але людину, навіть якщо він футболіст, продати не можна, а можна продати лише права на його трансфер) в австрійський «Вольфсбергер». Тобто, «ДК» купило трансфер Лочошвілі за 300 тисяч євро, продало за 200 тисяч євро через 2,5 роки австрійський «Вольфсбергер». А ось австрійський середнячок за ті ж 2,5 роки продає трансфер Лочошвілі за 1,6 млн. євро. Причому, на Луку облизується за таку суму не тільки новачок «Серії «А» «Кремонезе», а ще й «Верона» з того ж таки чемпіонату Італії.

Додам, що купували трансфер Лочошвілі динамівці вже без участі тренера з Донбасу Сергія Реброва і ще без участі тренера з Донбасу Мірчі Луческу. Тобто, наші «хлопці» до цієї показової історії відношення не мають.

Як бачимо, футбол, це не тільки «м´яч-нога-бить», а ще й «голова-думать-бізнес-зароблять». Можливо, приклад не найпоказовіший – просто він ось такий – свіженький.

Олександр Мазан, 7 серпня 2022 оку

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.