«ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2020»: В УКРАЇНСЬКІЙ СУПЕРЛІЗІ – ДВОЄ ПРЕДСТАВНИКІВ ДОНБАСУ

«Спортивний Донбас». Гандбол

«Федерація гандболу України» («ФГУ»)  опубліковала календар чемпіонату України у чоловічій Суперлізі сезону 2019-2020. Суперлігу сформували вісім команд, серед яких двоє – представиники Донбасу, а якщо точніше, то Донецької та Луганської областей: «ЗТР-Буревісник» Луганська область та «Донбас» Донецька область. Як бачимо, назви команд та їх географічна прив’язка – досить умовні. Та все ж будемо вважати їх своїми і вболівати, хоча робити це доведеться на відстані (обидвоє домашні матчі проводитимитуть у столиці українського гандболу – Запоріжжі). Повний список, як його репрезентувала «ФГУ», виглядає таким чином:

  1. «ЗТР» Запоріжжя
  2. «Донбас» Донецька область
  3. «СКА» Львів
  4. «ЗТР-Буревісник» Луганська область
  5. «Мотор» Запоріжжя
  6. «Портовик» Южне
  7. «ЦСКА-Київ» Київ
  8. «Одеса» Одеса

Чемпіонат України-2020 пройде у три етапи. На першому, який стартує 14 вересня, команди Суперліги зіграють у два кола з роз’їздами. За підсумками першого етапу Суперліга розділиться на дві четвірки (1-4-е місця та 5-8-е місця), де пройдуть двоколові турніри. За їх підсумками на третьому етапові в межах названих четвірок відбудуться турніри безпосередньо за місця за системою плей-оф, де у півфіналах 1 місце зіграє з четвертим, а друге – з третім. Переможці зіграють фінал, переможені – за третє місце. У другій четвірці восьма команда вилітає з Суперліги, а сьома – зіграє перехідні матчі з другою командою Вищої ліги.

«Спортивний Донбас» по мірі своїх можливостей (розумію, що це – калька з російської, але не стріляйте в піаніста)                                        намагатиметься бути в курсі подій українського гандболу і нашої присутності у ньому.

 

Олександр Мазан, 11 серпня 2019 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *