«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». ЮРІЙ СЕМЕНОВ: «ШАХТАР» ГІРСЬКЕ ГОТУЄТЬСЯ ДО ФУТЗАЛЬНОГО СЕЗОНУ Й МАЄ НАМІР СТАРТУВАТИ У «ПЕРШІЙ ЛІЗІ» ПЕРШОСТІ ЛУГАНЩИНИ-2022»

Просмотры 140

Спортивный Донбасс

«Шахтар» Гірське – постійний учасник футзальних змагань Луганщини на всіх рівнях. Але цього року після десятирічної перерви «Шахтар» Гірське відновився як футбольний клуб і одразу посів третю сходинку «Другої ліги»  першості Луганщини-2021. Цей успіх за традиційної підтримки первинної організації «Незалежної профспілки гірників України» (голова —  Дмитро Одинцов) та Гірської міської військово-цивільної адміністрації (голова – Олексій Бабченко) надихає

 команду й вона з оптимізмом та за все тієї ж підтримки готується до старту футзального сезону. Попередні сезони «Шахтар» балансував десь так між «Вищою лігою» та «Першою лігою» чемпіонату/першості Луганщини. «А які плани на сезон-2022?» – запитую у головного тренера Юрія Семенова, який з нинішнього року ще й головний спеціаліст зі спорту у Гірській міській ВЦА.

За підтримки Гірської міської військово-цивільної адміністрації й особисто її голови – Олексія Бабченка, ми просто змушені продовжити свої виступи на обласному рівні вже у футзалі, — говорить Юрій Семенов. —  Зараз комплектується склад команди, основа якого формується з місцевих футзалістів, серед яких – немало молоді. До речі, вихованець футзального «Шахтаря» Данило Мозговий вже  дебютував у в Екстра-лізі чемпіонату України з футзалу, так що працюємо недаремно. Плануємо виступати у «Першій лізі», рівень якої, я впевнений, буде не гіршим за торішній, де ми посіли п’яте місце. Але, вважаю, що ми виступили нижче свого рівня, тому цього річ поборемося, як мінімум, за подіум. Додам, що завдяки підтримці Гірської МВЦА команда отримає повне екіпірування, включаючи не тільки ігрову форму, а й костюми та взуття».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 5 жовтня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.