«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022»: МИКИТА ЛАЗИКІН: «ПРО РЕЗУЛЬТАТИ БУДЕМО ГОВОРИТИ, КОЛИ ВОНИ БУДУТЬ»

Спортивный Донбасс

Я повідомляв про те, що срібний призер чемпіонату Луганщини-2021 з футболу – «Скіф» Шульгинка – відновлює свої виступи у чемпіонаті Луганщини з футзалу, який невдовзі має стартувати. Одна зі сторінок у соціальних мережах повідомила, що головним тренером фут зального «Скіфа» керівництво цього клубу призначило відомого в Україні футзаліста, вихованця рубіжанського футболу Микиту Лазикіна.

 Авторка соціальної мережі Вікторія Кліщова взяла інтерв’ю у Микити, яке я вам й пропоную, зберігши граматику та стилістику авторки:

ФУТЗАЛЬНИЙ СЕЗОН. ПЛАНИ ДІЙ

У футзальному сезоні Луганщини на паркеті глядачі побачать шульгинський «Скіф». Про склад поговоримо трохи згодом. А ось ім’я тренера вже відомо. Микита Лазикін – тренер «Скіфа» на футзальному полі.

«Для мене більш звичною є саме футзальна стихія, — розповідає Микита Лазикін, — Не мало ігрового часу проведено на паркеті. Вдячний за довіру, яку виразило мені керівництво команди. Перед «Скіфом» задачі не змінюються – тільки перемагати. А як я зможу втілити в життя свої задуми, побачимо під час матів (напевно, Микита Лазикін хотів сказати слово «матчів», але авторка саме так записала його вислів – прим. Олександра Мазана). Попередній план дій є. Потрібно розуміти, що суперники також не стоять на місці та удосконалюють гру з кожним сезоном. Про результати будемо говорити, коли вони будуть. А забігати наперед ніколи не варто. Не потрібно здіймати кубок над головою, не торкнувшись його. Чекаємо початку футзального сезону».

Вікторія Кліщова.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 3 жовтня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *