«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2022». ВОЛОДИМИР КОВТУН-СТАРШИЙ: «ТРОЯ» ЗАВЖДИ СТАВИТЬ ПЕРЕД СОБОЮ МАКСИМАЛЬНІ ЗАВДАННЯ»

Просмотры 153

Спортивный Донбасс

Потихеньку йде до завершення футбольний сезон на Луганщині, якому на зміну прийде футзальний. Як відомо, вже не один десяток років на футзальній мапі Луганщини досить помітною зіркою сяє найбільш наближений до лінії розмежування футзальний клуб Луганщини (тут можна посперечатися на рахунок «Стахановця» Золоте-3 та «Шахти «Золоте» Золоте) – «Троя» Троїцьке Попаснянської ОТГ.

 «Як готується команда до наступного сезону, які завдання клуб ставить перед собою на найближчий сезон?»- я поцікавився у президента клубу – Володимира Ковтуна-старшого.

«Троя» Троїцьке ще за часів виступів у відкритому чемпіонаті Первомайська, яке збирало 40 з лишнім команд у минулому та позаминулому десятиріччях, ставить перед собою максимальні завдання, — говорить Володимир Ковтун. – Під ці завдання йшло й комплектування команди. Були часи, коли у «Трої» грали діючі футболісти донецького «Металурга». А яким чином ми здивували Луганщину нашим форвардом Олександром Мачуліним минулого сезонуЗа цим, як-то кажуть, справа не стане. Що стосується планів на сезон, то ми ще не вирішили, в якому дивізіоні будемо грати, але точно скажу, що «Троя» неодмінно виступить у чемпіонаті чи першості Луганщини-2022. Подивимось, який буде склад «Вищої ліги», бо ми торік у «Першій лізі» посіли друге місце і за спортивним принципом могли би заявитись вже у «вишку». А вже як вирішимо – де будем грати, тоді й будемо комплектувати склад. Хотілось б зберегти наш торішній склад і дещо його підсилити».

Тим часом, «Троя» з Олександром Мачуліним у складі, успішно виступила у «Меморіалі Дмитра Лесняка-2021» у Кремінній з футзалу на відкритому майданчику, де дісталась півфіналу з-поміж 20 клубів.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 7 вересня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.