«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: «FLY TIME» — «СКІФ» ШУЛЬГИНКА — 0:2

Просмотры 158

Спортивный Донбасс

«Fly Time» Сєверодонецьк — «Скіф» Шульгинка — 0:2 (0:1)

«Чемпіонат Луганщини-2021». «Перша ліга». 10 тур. Матч №28. 31 липня 2021 року. 18.00. Сєверодонецьк. Стадіон «Хімік» (1950).  +30°С. Арбітр – Ігор Аладін (Первомайськ/Кремінна), асистенти арбітру – Олексій Кучерешко (Первомайськ/Рубіжне), Анатолій Худовєков (Рубіжне). Інспектор «ЛОАФ» — Микола Підлісний (Сєверодонецьк).

Відеотрансляція – YouTube-канал «Спортивний Донбас» (відеооператор  та коментатор – Віталій Чучук (Лисичанськ)).

Тренер – Сергій Стебловський

Голи: Сергій Стебловський, 27, Євген Кателін, 52.

Попередження: Андрій Чепіга («С»).

Вперше в чемпіонаті Луганщини-2021 матч відбувся о 18-й годині, але сказати, що на полі «Хіміка» було прохолодно – не можна. Але авторові цих рядків разом з групою прихильників футболу з Лисичанська пощастило подивитись не тільки матч у Кремінній, а й 25 хвилин другого таймі матчу у Сєверодонецьку. Втім, є відео цього матчу на YouTube-каналі «Спортивний Донбас», де можна насолодитися черговою перемогою діючого чемпіона Луганщини-2020. Не враховуючи поразку від «Лисичанського Будівельника» на власному стадіоні (0:1), обидва матчі «Скіфа» проти «Fly Time» (3:2 у матчі першого кола на своєму полі з переможним голом на 85-й хвилині) виявилися найбільш проблемними. Принаймі, судячи з рахунку обидвох матчів.

Детальніше про матч – в наступних матеріалах прес-служби «Луганської обласної асоціації футболу».

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 31 липня 2021 року