«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: 559 ХВИЛИН — «СУХА СЕРІЯ» «ЛИСИЧАНСЬКОГО БУДІВЕЛЬНИКА»

Спортивный Донбасс

«Лисичанський Будівельник» став автором ще однії примітної серії чемпіонату Луганщини-2021. 3 липня 2021 року на 71-й хвилині матчу «Лисичанський Будівельник» — Хімобладнання Сєверодонецьк «будівельники» пропустили м’яч у свої ворота (5:1). Потім були перемоги над «Скіфом» Шульгинка (1:0), марківською «Нивою» (5:0), сєверодонецьким «Fly Time» (3:0), «Кремінною» (4:0), знову над «Скіфом» (1:0).

Тобто — п’ять матчів поспіль «будівельники»  та їх основний голкіпер Святослав Марканич тримали свої ворота «на замку». Більше того, у минулому турі в матчі все з тим же «Хімобладнанням», з якого і розпочалася ця «суха» серія, суперник лише на 90+2 хвилині з пенальті зумів розмочити ворота лідера, які на той момент захищав Олександр Майба. Цікаво, що і цей матч закінчився з рахунком 5:1 на користь лисичан. Таким чином, 559 хвилин ігрового часу «Лисичанський Будівельник» не пропускав голи у свої ворота в матчах чемпіонату Луганщини. І це є рекорд чемпіонатів Луганщини. Що стосується Святослава Марканича, то його особиста «суха» серія все ще продовжується і на цей час вона становить 530 хвилин ігрового часу.

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 16 серпня 2021 року