«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: «ЦИФРИ, ФАКТИ, ПОДІЇ» (випуск 13)

Просмотры 73

Спортивный Донбасс

379 ХВИЛИН — «СУХА СЕРІЯ» «ЛИСИЧАНСЬКОГО БУДІВЕЛЬНИКА»

«Лисичанський Будівельник» став автором ще однії примітної серії чемпіонату Луганщини-2021. 3 липня 2021 року на 71-й хвилині матчу «Лисичанський Будівельник» — Хімобладнання Сєверодонецьк «будівельники» пропустили м’яч у свої ворота (5:1).

Потім були перемоги над «Скіфом» Шульгинка (1:0), марківською «Нивою» (5:0), сєверодонецьким «Fly Time» (3:0) та «Кремінною» (4:0). Таким чином, чотири матчі (загалом – 379 хвилин ігрового часу) лисичани не пропускають. Майже всі ці хвилини – також і «суха» серія воротаря Святослава Марканича. Поки що ця серія – рекордна у чемпіонаті Луганщини-2021

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 2 серпня 2021 року