«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: «ЦИФРИ, ФАКТИ, ПОДІЇ» (випуск 13)

Спортивный Донбасс

БЕЗПРОГРАШНІ СЕРІЇ ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ: «ЛИСИЧАНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИК» ПРОДОВЖИВ СЕРІЮ

10 липня 2021 року на стадіоні «Колос» у Старобільську в матчу №21 сьомого туру «Першої ліги» чемпіонату Луганщини-2021 зустрічались чемпіон Луганщини-2020 – «Скіф» Шульгинка —  та срібний призер чемпіонату Луганщини-2020 – «Лисичанський Будівельник».

 У цікавій та насиченій боротьбі «будівельники» вперше у своїй історії виграли у «Скіфа» — 1:0.

Не так давно дебютувавший у футболі Луганщини футбольний клуб «Скіф» Шульгинка (хоча був в історії футбола Луганщини невеличкий період існування в офіційних змаганнях клубу «Шульгинка» все тіх же засновників), протягом свого четвертого сезону НЕ ПРОГРАВ жодного офіційного матчу, зіграв 46 безпрограшних матчів поспіль, як повідомляє знавець футбольної історії та статистики Луганщини Віктор Войцеховський (Лисичанськ).

Цей показник – абсолютний рекорд безпрограшних матчів поспіль чемпіонатів Луганщини. А чи були близькі до цього результати? На це питання дає відповідь Віктор Войцеховський.

У чемпіонаті Луганщини-1991 – рівно тридцять років тому – «Динамо» Луганськ під керівництвом Юрія Погрібняка встановило тодішній рекорд, вигравши чемпіонат Луганщини, не програвши жодного матчу з 26-ти.

Не так давно вже «Шахта ім. Дмитра Мельникова» Лисичанськ під керівництвом  Олега Шкірі та Геннадія Сушка протягом майже двох років у трьох сезонах – 2015, 2016 та 2017 – не програвала 26 матчів поспіль.

 Їм на зміну прийшла рубіжанська «Зоря» під керівництвом Олексія Городова, яка протягом сезону-2017 не програвала 22 матчі поспіль.

Нарешті, команда, яка перервала найдовшу в історії футболу Луганщини безпрограшну серію шульгинського «Скіфа» — «Лисичанський Будівельник», програвши 26 жовтня 2019 року на своєму полі тому ж таки «Скіфу» — 0:1 – та вигравши у «Скіфа» 10 липня 2021 року — 1:0 – провела свій 20-й матч без поразок! Потім лисича не перемогли харківську «Ниву» — 5:0, сєверодонецький «Fly Time» — 3:0 та «Кремінну» — 4:0. Таким чином, «будівельники» продовжили свою безпрограшну серію до 23-х матчів та вийшли на третє місце у номінації «Безпрограншні серії чемпіонатів Луганщини».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 2 серпня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.