«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021». ОДИН З ТРЕНЕРІВ ШУЛЬГИНСЬКОГО «СКІФА» У СОЦМЕРЕЖАХ ДАВ РІЗКУ ОЦІНКУ ВИСТУПУ КОМАНДИ

Просмотры 127

Спортивный Донбасс

Одна зі сторінок у соціальній мережі «Фейсбук» авторства популярної футбольної журналістки Вікторії Кліщової одразу після закінчення чемпіонату Луганщини-2021 опублікувала інтерв’ю з тренером шульгинського «Скіфа» Романом Білашенко, який дещо різко та, на мій погляд, занадто емоційно дав оцінку виступу команди у сезоні, де «Скіф» впевнено завойував срібні нагороди чемпіонату Луганщини-2021,

 виграв Кубок Луганщини-2021, вдало, на мій погляд, презентував Луганщину у Кубку України-2022 серед аматорів, а більшість гравців команди виграли також футзальний чемпіонат Луганщини. Пропоную вашій увазі цей контект, зберігши стилістику автора:

РОМАН БІЛАШЕНКО: «СЕЗОН 2021 – НАЙГІРШИЙ СЕЗОН «СКІФА». НЕ БОЇМОСЯ ЦЕ ВИЗНАТИ»

«У цьому сезоні, так вийшло, що нашому другому місцю більше радіють ніж трьом поспіль чемпіонствам. Звичайно, бути задоволеними результатами цього року ми не можемо. Відповідальності з себе ні тренерський штаб, ні керівництво не знімає та й виправдовуватися не збираємося. У «Скіфа» є чимало вболівальників, які, так би мовити, і в горі, і в радості з командою. Тому без короткого підбивання підсумків після чемпіонату обійтися не можемо.

Отже, чому ми другі? По-перше, наші суперники продовжують працювати і їхній прогрес всім помітний. Та навіть не недооцінка суперників зіграла з нами злий жарт, а власна переоцінка можливостей футболістів «Скіфа». Ті надії та й задачі, які покладалися на деяких гравців не були виправданими.

Коли футболіст не виконує елементарних поставлених задач на полі, ставиться питання про його перебування в команді. Тим паче якщо він з не аби яким досвідом та ігровою практикою. Забігаючи наперед, скажу: в наступному сезоні на «Скіф» чекають кардинальні зміни складу і тренерського штабу. Ми не задоволені сезоном. Однією з причин є не достатньо відповідальне ставлення самих футболістів до матчів та і до команди. Я зі «Скіфом» з початку його існування та такого безладу в середині колективу не було ніколи. Можливо, різко та грубо звучить, але це – правда. Цього року ми програли самі собі. Сезон 2021 – найгірший сезон «Скіфа». Не боїмося це визнати.

Так, нас критикують з усіх сторін. Але ці обставини «Скіф» тільки стимулюють. Знали б ви як стимулює критика… Всі, хто говорить, що «Скіф» припинить своє існування, можете заспокоїтись – «Скіф» буде й далі існувати й тільки удосконалюватися. Тому в наступному сезоні це буде потужніший колектив в рази. Особливо весело читати коментарі від людей, які через невідомі причини стали ненавидіти «Скіф» чомусь саме в цьому році. Хоча навіть жодного матчу нашої команди просто не бачили. І що там про зливи ігор, підкупи арбітрів? Ви серйозно? «Скіф» завжди тільки за чесний футбол. Навчіться більше радіти перемогам своїх команд, а не програшам «Скіфа».

Кому окремо хочеться подякувати, так це тим вболівальникам, які, не зважаючи на невдалий сезон, купи бруду та звинувачень, залишаються з нами та вірять в команду. Дивлячись на заповнені трибуни, ми розуміємо, що робимо все не дарма, а значить – рухаємося далі. Дякуємо, що за віру в «Скіф», за віру в перемоги!,- тренер команди «Скіф» (Шульгинка) Роман Білашенко.

 

  Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 26 вересня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.