«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: «ЛИСИЧАНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИК» СВІЙ ЗАКЛЮЧНИЙ ПОЄДИНОК ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ-2021 ПРОВЕДЕ У ЛИСИЧАНСЬКУ

Спортивный Донбас

Як відомо, свіжоспечений чемпіон Луганщини – «Лисичанський Будівельник» — свої домашні матчі «Першої ліги» чемпіонату Луганщини-2021 проводив на стадіоні «Анатолій Виноградов» у Рубіжному через неготовність газону домашнього стадіону «Шахтар» (1926) у Лисичанську.

 Але на сьогодні стало відомо, що на численні звернення уболівальників «Лисичанського Будівельника» (а матчі цієї команди у Лисичанську сезонів-2019, 2020 були найвідвідуванішими не тільки на Луганщині, а й у всьому аматорському футболі України) керівництво клубу й тренерський штаб прийняли рішення заключний матч чемпіонату Луганщини-2021 №45 «Лисичанський Будівельник» — «Кремінна», запланований на 18 вересня 2021 року, відбудеться таки у Лисичанську на стадіоні «Шахтар» (1926) за узгодженням з «Кремінною» та «ЛОАФ». Попередній час початку матчу – 14.00. Подробиці – у наступних матеріалах прес-служби «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ»).

 

Олександр Мазан, прес-служба  «Луганської обласної асоціації футболу», 9 вересня 2021 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.