«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021»: «ЛИСИЧАНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИК» ПОРАДУВАВ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ВИПУСКОМ ПРОГРАМКИ ДО МАТЧУ

Просмотры 86

Спортивный Донбасс

Багато хто з уболівальників Луганщини знають про такий неодмінний атрибут футбольних матчів будь-якого рівня, як програмка до матчу. Інформаційний проєкт «Спортивний Донбас» займається підготовкою та випуском цього неодмінного атрибуту з 11 липня 1996 року, коли впреше випустили програмку (хай трішечки й неказисту) до товариського матчу «Шахтар» Стаханов – «Шахтар-2» Донецьк.

 На сьогоднішній день тільки тих програмок, які були обраховані, нараховуються 662. У цьому сезоні тільки на матчі Кубка Лугащини, чемпіонату та першості Луганщини-2021 було випущено більше 30 програмок. Аж ось у нас з’явився конкурент. Прес-служба «Лисичанського Будівельника» віпустила хай не саму програмку, але друковану продукцію, яку теж можна зарахувати до цього виду продукції. На листочку А6 надрукована цікава інформація, а на зворотньому боці – афіша матчу 15-го туру чемпіонату Луганщини «Лисичанський Будівельник» — «Кремінна», який відбувся 25 вересня на стадіоні «Шахтар» (1926) у Лисичанську.  Хочеться зазначити, що це перша така ініціатива серед футбольних клубів Луганщини й прес-служба «Луганської обласної  асоціації футболу»  закликає й інші клуби звернути увагу на такий простенький й, одночасно, корисний атрибут сучасного футболу, як програмка до футбольних матчів.

До речі, якщо виникають питання з цього приводу у керівників клубів, то звертайтесь в прес-службу – з радістю допоможемо.

 

  Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 26 вересня 2021 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.