«ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНЩИНИ-2021». ГЛАВА «ЛОАФ» ІГОР ШОПІН ПІДВІВ ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ НА ЛУГАНЩИНІ

Одна зі сторінок у соціальній мережі «Facebook» під назвою «Зоря’72» авторства відомої футбольної журналістки Вікторії Кліщової опубліковала інтерв’ю з головою «Луганської обласної асоціації футболу» («ЛОАФ») Ігорем Шопіним, яке я й пропоную вашій увазі, зберігши стилістику автора:

ІГОР ШОПІН: «СЕЗОН2021 ПРОХОДИТЬ НА ДОСТОЙНОМУ РІВНІ»

Зіграні вже матчі чемпіонату Луганської області з футболу 2021, визначено володаря Суперкубка і залишилося дочекатися вже останніх протистоянь сезону, які й вирішать, кому дістанеться Кубок Ліги Луганщини.

Голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін про сезон 2021:

«Футбольний сезон на Луганщині ще не завершено, але перші висновки вже робити можна. Весною було проведено Кубок Луганської області, який і відкрив сезон. Його володарем став шульгинський «Скіф». Далі продовжили боротьбу на полі в рамках чемпіонату.

Вважаю, що чемпіонат області пройшов на достойному рівні. Всі колективи підійшли до проведення та організації матчів з усією серйозністю та відповідальністю. Радує, що удосконалюється спортивна інфраструктура, хоча, можливо, і не такими швидкими темпами, як хотілося всім нам. Вже не залишилося на нашій території команд, які б не мали екіпіровки. Це також не мало важливо.

Звичайно, хотілося більше бачити колективів в І лізі. Але, думаю, деякі представники все ж поповнять її ряди у наступних сезонах.

Всі матчі чемпіонату відбулися. Були перенесення, але жодного, наприклад, невиїзду не було. Розуміємо, що є куди ще рухатися й удосконалюватися в плані організації. Але такі моменти є і будуть завжди. Переймаємо додатковий досвід у колег з сусідніх територій і поступово плануємо вийти на вищій рівень.

Підсилили чемпіонат і в цьому році футболісти з інших територій. Можна по-різному відноситися до легіонерів, але вони додають сили нашим змаганням. В результаті Чемпіоном Луганської області в цьому році став «Будівельник», ІІ місце посів «Скіф», ІІІ місце – «Нива». Переможцем в ІІ лізі став «Олімп», ІІ місце за «Стожарами», ІІІ місце – «Шахтар».

Після чемпіонату настає час розіграшу Суперкубка. Згідно з регламентом, Суперкубок розігрується між його торішнім володарем та переможцем чемпіонату цього сезону. Додам також, що Суперкубок Луганської області проводився завжди, виключенням став 2020 рік, через ситуацію з Covid-19. Тому, згідно з регламентом, у матчі за Суперкубок мали б зійтися «Скіф» та «Будівельник». Але від лисичанського колективу була відмова від участі. Далі ми також діяли згідно з регламентом і запросили бронзового призера чемпіонату – марківську «Ниву». Натомість отримали знову відмову.

Врешті, за Суперкубок Луганщини боролися «Скіф» та «Fly time». В цьому поєдинку перемогу здобув «Скіф» і став трикратним володарем Суперкубка Луганської області.

Для команд ІІ ліги проводиться Кубок Ліги. Вже відбулися матчі ¼. Наступними вихідними відбудуться матчі ½. Фінал даних змагань визначить володаря Кубка Ліги та поставить крапку в сезоні.

Хотілося б подякувати всім командам, які брали участь у змаганнях, всім вболівальникам. Адже, не дивлячись на не прості обставини спричинену коронавірусом, інтерес до футболу не зникає. Бажаю не розгубити футбольний азарт за зимовий період. Незабаром передамо естафету футзалу, який не менш цікавий та видовищний.

Весною хочу бачити на полі всі колективи у повному складі, в новому сезоні».

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 4 жовтня 2021 року