У ТРОЇЦЬКОМУ ЗМІ ВІСВІТЛЮЮТЬ ПЕРШІСТЬ ЛУГАНЩИНИ-2021

Спортивный Донбасс

«ФУТБОЛ ЛУГАНЩИНИ. РЕГІОНИ» (випуск 18)

Приємно, що місцеві ЗМІ намагаються повноцінно висвітлювати чемпіонат/першість Луганщини-2021. Зокрема , сайт «Троїцьке.City» пером журналістки Вікторії Кайдаш регулярно публікує матеріали про матчі троїцького «Урожаю» у «Другій лізі»  першості Луганщини-2021». Вашій увазі матеріал про матч 7-го туру першості Луганщини-2021 «Урожай» Троїцьке – «Олімп» Старобільськ (стилістика автора збережена):

У сьомому турі обласного чемпіонату троїцька команда зустрілася зі старобільчанами

4 липня відбувся VII тур Чемпіонату Луганської області з футболу. Троїцька футбольна команда «Урожай» на домашньому полі зустрічалася з ФК «Олімп» міста Старобільськ. Рахунок гри 2:5 на користь “Олімпу”.
Обидва голи до воріт суперника забив Олег Попов.
                           Матч розпочався з явної переваги троїцьких футболістів. Та на 17 хвилині до воріт “Урожаю” було призначене пенальті й був забитий перший гол. Потім був ще один гол до воріт троїчан, а з пенальті футболіст “Урожаю” Олег Попов забив очікуваний гол до воріт суперника.Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь старобільчан.
Тренер команди “Урожай” Олександр Шварьов каже: “Гра проходила рівно та, на жаль, було три гострих моменти, коли можна було змінити рахунок на нашу користь, але ними не скористалися”.

У другому таймі вже при рахунку 4:1, другий гол до воріт “Олімпу” знову забив Олег Попов. Та він не став завершальним у грі, і ще один гол забили старобільчани. Перемога за старобільською командою.
Перше коло чемпіонату завершилось і у футболістів є майже два тижні для підготовки. Наступна гра команди “Урожай” відбудеться 25 липня, вона зустрінеться з ФК “Шахта” з Гірського на троїцькому полі.

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 7 липня 2021 року