У КАРДІФФІ ЗА ОСТАННЮ ПУТІВКУ НА КАТАРА-2022 БОРОТИМУТЬСЯ АБСОЛЮТНІ СТАТИСТИЧНІ КОМАНДИ-БЛИЗНЮКИ

Просмотры 38

Спортивный Донбасс

Завтра – 5 червня 2022 року – у Кардіффі ще одна збірна, яка не представляє окреме державне утворення, а є лише даниною поваги до Великої Британії як батьківщини футболу, — Уельс – прийматиме у фіналі плей-офф відбору до ЧС-2022 збірну України, яка лише 32 роки тому цю саму «державність» не просто отримала, а саме у ці дні її героїчно виборює. Давайте звернемось до деяких аспектів статистики виступів цих команд  у цьому відбірному турнірі.

У відборі до ЧС-2022 Україна та Уельс грали в «сусідніх» групах – відповідно D та E. В обох цих групах змагалися по п’ять команд. Команди, які завтра вийдуть на зелений газон (це важливо, бо українська збірна не полюбляє грати на штучному килимі) «Кардіфф-Сіті Стедіум», у своїх групах посіли другі місця, що гарантувало для них продовження боротьби за Катар-2022 вже в матчах серії плей-офф. Україна поступилася діючим чемпіонам світу та другій команді у діючому рейтингу ФІФА для збірних команд світу (1757 балів) – Франції – шістьма очками, і випередила на очко третю команду «Групи «D» — Фінляндію. Уельс у «Групі «Е» поступився п’ятьма балами переможцю групи – першій команді світового рейтингу (1783 бали) – Бельгії, та на теж саме одне очко випередила третю команду групи – Чехію. Як бачимо, завтрашні суперники за останню путівку на чемпіонат світу-2022  поступилися в групах найсильнішим на сьогодні командам світу доволі суттєвими показниками набраних пунктів, одночасно у впертій боротьбі випередили найближчого суперника. При цьому обидві команди не поступалися у відборі відповідно дев’ять матчів (Україна) та вісім (Уельс). Більше того, збірна України забиває в дев’яти останніх матчах відбору на Катар-2022, а Уельс робить це у п’яти останніх матчах відбору.

Як бачимо, у Кардіффі зайдуться майже рівні за статистикою відбору до ЧС-2022 команди і футбольні статистики, враховуючі історію особистих зустрічей Уельс-Україна, сходяться на тому, що фаворита у цій парі немає і бути не може, а долю успіху може вирішити якась незначна дрібниця вже з області психології чи якогось іншого футбольного аспекту.

Згодні з ними і букмекери, але про це – десь у наших сусідніх матеріалах.

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 4 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.