УКРАЇНЕЦЬ КЕЙЛ МАКАР – ПЕРШИЙ ПРЕТЕНДЕНТ НА НАЙПРЕСТИЖНІШУ НОМІНАЦІЮ У КУБКУ СТЕНЛІ-2023

«Спортивний Донбас». Хокей

Українець Кейл Макар – захисник «Колорадо Евеланш», яка вийшла до фіналу Кубка Стенлі-2023, де зійдеться з «Тампа-Бей Лайтнінг», — називається фахівцями кандидатом №1 на дуже престижну нагороду «Конн Смайт Трофі», яка вручається найціннішому хокеїстові плей-офф Кубка Стенлі кожного сезону.

Зокрема, американський телеканал «Sportsnet» вже назвав чотирьох претендентів на «Конн Смайт Трофі-2023» (по двоє зі складу кожного фіналіста). Серед них «Sportsnet» саме Кейла Макара називає головним претендентом і дає йому таку характеристику: «Коли твоє ім’я озвучується поряд з іменем Боббі Орра, ти – особливий! Захисник «Колорадо» — саме такий. Річ не в тім, що Кайл Макар – це новий Боббі Орр – облиште, йому тільки 23 роки і це тільки його третій сезон, — але він унікальний для сучасного хокею своєю динамікою та ефективністю у кожному аспекті гри».

Серед конкурентів українця (він є громадянином Канади, а українцем – за походженням) – воротар «Тампи» Андрій Василевський, форвард «Колорадо» Натан Макіннон та форвард «Лайтнінг» Микита Кучеров. Саме в такому порядку телеканал рейтингує цих претендентів.

«Спортивний Донбас» регулярно повідомляє вас про успіхи не тільки Кейла Макара, а інших українців у Кубку Стенлі. Сподіваюсь, що у вас з’явиться якась зацікавленість подивитись на та повболівати за Макара у фінальному двобої Кубка Стенлі-2023.

Олександр Мазан, 15 червня 2022 року 

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.