ТАРАС КАЧАРАБА: «ДЕЩО РОЗЧАРОВАНИЙ, ЩО МІЙ ГОЛ НЕ ЗАРАХУВАЛИ… ТА ЩЕ Й ТАКИЙ!…»

Просмотры 327

Спортивный Донбасс

Вихованець системи донецького «Шахтаря» Тарас Качараба («Славія» Прага, Чехія)  кілька годин тому дебютував в офіційному матчі збірної України. Офіційний сайт УЄФА оперативно наводить коротеньке інтерв’ю вихованця закарпатьського футболу й донецького «Шахтаря» після дебютного матчу й незарахованого у ньому гола Тараса:

«В перші 10-15 хвилин було присутнє хвилювання через те, що це була дебютна гра за національну збірну для багатьох молождих футболістів. На полі було багато молодих гравців, але всі хлопці впорались з хвилюванням. Добре, що ми таки виграли цей матч, тому що завжди дуже важливо розпочинати турнір з перемоги. Відносно мого гола, то я дещо розчарований, що його не зарахували. Перший гол за збірну… Та ще й такий!… Але добре, що ми таки взяли три очки».

Додам, що Тарас Качараба не просто офіційно дебютував у збірній. На полі «Авіва-Стедіум» йому довелося виконувати незвичну для нього роль правого латераля.

Детальніше про виступ Тараса Качараби, його чарівну чеську супругу та інші подробиці матча національної збірної України в Дубліні – в сусідніх матеріалах прес-служби «Луганської обласної асоціації футболу» та «Спортивного Донбасу».

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 9 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.