СОЛДАТ – ЗАВЖДИ СОЛДАТ!

Просмотры 138

«ЯК ТАМ НАШІ!?»  (випуск 8)

Його гра, можливо, зовні не кидається в очі. Є багато більш технічних, більш вправних та більш успішних правих захисників/вінгерів/латералей та без таких «солдатів» у футболі ніякий «генерал» не переможе. Ігор Солдат (1991) – вихованець київського футболу,

 нещодавно відсвяткувавший 30-річний ювілей, щойно відсвяткував і свій перший титул у футболі – звання переможця «Першої Ліги» національної першості України-2021 у складі «Вереса» Рівне. А ми пам’ятаємо Ігоря Солдата ще по чемпіонату Луганщини-2009, коли його – вихованця одразу трьох київських академій запросив в алчевську «Сталь» заслужений тренер України Анатолій Волобуєв. Саме у дублі  алчевців – «Сталі-2» — під керівництвом такого знаного на Луганщині фахівця, як Геннадій Баткаєв, Солдат і шліфував свою майстерність. Три сезони у чемпіонаті Луганщини – а це були одні з найсильніших турнірів у новітній історії Луганщини – не минули даром. Потім були успішні сезони вже в основі «Сталі», але…. Окупація Алчевська положила край розвитку такої самобутньої команди і її всьому обучені «солдати» пішли завойовувати футбольні трофеї всією Україною. Пішов і Ігор Солдат. Він не загубився на футбольних теренах України і ось він – перший титул – переможець «Першої ліги» і така жадана путівка в еліту українського футболу.

Впевнений, що й там такі «солдати» згодяться. І не просто згодяться. Ігор Солдат з його «Вересом» вже націлився на Єврокубки. Удачі тобі, Ігоре Солдате, та нових перемог!

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 13 червня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.