ОЛЬГА САЛАДУХА: «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТУ МАЄ БУТИ ЧАСТИНОЮ КОМПЛЕКСНОЇ ВІДБУДОВИ УКРАЇНОЮ»

Спортивный Донбасс

Народна депутатка України та колишня легкоатлетка Ольга Саладуха (Донецьк) прокоментувала рішення Міністерства молоді та спорту України про дозвіл проведення спортивних змагань без присутності глядачів в окремих місцевостях:

«Йдеться про дорослих спортсменів і спортсменів вікової групи, що найближча до дорослих. Це відновлює спортивне життя в Україні, яке було паралізоване через війну. Так, не в повному обсязі та з обмеженнями, але все ж дає можливість змагатися, перемагати й тримати себе в спортивній формі. Також дозволено проведення навчально-тренувальних зборів національних збірних команд України серед спортсменів різних вікових груп.

Це дуже важливо, адже так ми зберігаємо внутрішні спортивні ресурси, що є запорукою гучних успіхів на міжнародному рівні. Відновлення українського спорту має бути частиною комплексної відбудови України. Адже сьогодні тисячі спортсменів захищають батьківщину зі зброєю в руках, а десятки віддали за неї своє життя.

Ми були, є та будемо сильною спортивною державою. Українці – народ-переможець, як на фронті, так і на спортивних аренах світу».

Нагадаю, що Мінмолодьспорту України 28 травня 2022 року видав наказ №1587 про відновлення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів в України під час воєнного стану.

Олександр Мазан, 31 травня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.