ОЛЕКСАНДР ПЕТРАКОВ: «ПЕРЕМОГА НАД ІРЛАНДІЄЮ – ЦЕ ТАКИЙ ПОЗИТИВ ПІСЛЯ ТОГО, ЩО ТРАПИЛОСЬ З УЕЛЬСОМ»

Спортивный Донбасс

Головний тренер збірної України Олександр Петраков одразу після матчу Ірландія-Україна (0:1) відповів на питання журналістів:

— Наскільки ви задоволені змінами?

– Ми тільки п’ятого червня грали складний матч з Уельсом. Щоб гравці не отримали травми, я вирішив у матчі проти Ірландії дати можливість зіграти молодим хлопцям. Вони були зі мною на зборах, тому я прийняв таке рішення. Я задоволений, що хлопці вийшли, багато з них дебютували на офіційному рівні. Будемо розбирати помилки, але я задоволений самовіддачею хлопців, ставленням до гри. І задоволений результатом.

Це такий позитив після того, що трапилось з Вельсом. Ми перегорнули сторінку і заглядаємо в минуле, а рухаємось вперед.

— Що для вас значила ця перемога, якщо взяти до уваги, що на трибунах були 3,5 тисячі українських вболівальників, які шалено раділи успіху вашої команди?

– Зараз такий час. Ви ж бачите, що прийшли люди, які знаходяться тут, у вас. Ви їх прийняли. До речі, я дуже дякую Ірландії за те, що вони прихистили наших жінок і дітей. За те, що вони раділи…

Я їх розумію, що всі хочуть додому. Вони зараз не можуть поїхати. Хіба що ми зробили їх щасливими. Ми дуже задоволені, що зробили щасливими 3,5 тисячі наших громадян.

— Ви сьогодні грали в атакувальному стилі. Ви вважаєте, що збірна України краща у цьому за Ірландію, тому що ви вирішили більше атакувати?

– Що вам сказати? Я прищеплюю команді атакувальний футбол, щоб вони ні проти кого не боялись грати. Хіба що ви сказали, що ми грали в атакувальний футбол. Вам сподобалось, дуже дякую за оцінку нашого труда, нашої команди. Мені це подобається…

— Ви зробили десять змін у стартовому складі команди порівнянні з попереднім матчем. Це явно принесло цій групі гравців впевненість у своїх силах. Ви так само збираєтесь поставити цих футболістів на цих вихідних, зокрема проти Ірландії, чи збираєтесь змінити склад?

– Коли гратимемо домашню гру у Польщі? Це дожити треба ще. Це багато часу. Треба дожити. Я вже так далеко не дивлюсь. Я вранці прокинувся: «О, здоровий». Тож треба дожити. Завтра тренуання буде, у нас ще гра з Вірменією буде.

Що стосується замін у стартовому складі…Ви розумієте, чому я так зрбив. Я не міг ризикувати здоровям хлопців. Повинні були грати взагалі 11 нових футболістів, але Едуард Соболь захворів і зіграв Віталій Миколенко. Віталія я теж знаю з дитинства. Я підійшов до нього, а він сказав: «Васильович, все добре, я допоможу». Він здорово зіграв. Далі будемо дивитися.

Дякую Ірландії. Ви нас добре прйняли. Я в місті був, люди підходили, бажали успіху мені, Україні. Всім дякую. Бажаю, щоб у вашої команди все було добре.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 9 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.