ОЛЕКСАНДР ЗАЇКА: «СЬОГОДНІ В РАЙОНІ РТІ ЧАСТКОВО ДАДУТЬ СВІТЛО І ВОДУ»

Місто

Нарешті, хоч якусь інформацію для 120-тисячної громади Лисичанська продукувала влада Лисичанська. Сайт Лисичанської міської ВЦА «мовчить» з 27-го лютого (!!!), а безсистемна сторінка цього органу влади у Facebook голосом голови Лисичанської МВЦА Олександра Заїки сказала, що сьогодні – 11 березня 2022 року – евакуації лисичан у будь-якому напрямі НЕ БУДЕ. Нічого він не сказав і про «гуманітарну», тіпа заказали і ждем (по факту її сьогодні не було – про це – в окремому матеріалі). Як завжди, нічого Олександр не сказав про ситуацію «на фронті». Зрозуміло, що йому багато з цього приводу не можна говорити, але ж є якісь межі допустимої інформації – спражній «партизан» у нас голова МВЦА. Я не розумію – навіщо він взагалі виходив в ефір. Ах, да! Олександр Заїка повідомив «хорошу новину» — в окремих районах «РТІ» сьогодні мають вмикнути світло. А там, де буде світло – буде й вода (на цю тему – окремий матеріал десь поруч).
Голова також звернувся до водіїв та запросив їх на роботу – потрібні водії автобусів для вивозу населення під евакуаційні потяги у Лиман та Слов’янськ. Саме звідти планується евакуація, але коли й як – голова промовчав. Сказав тільки, що по «РТІ» будуть їздити авто з «громкоговорітєлямі» й повідомлятиме (кам’яний вік) про евакуацію.
Він також сказав, щоб лисичане постійно знайомились з інформацією на офіційному сайті та сторінці Лисичанської МВЦА у Facebook. Але, на сайті остання інформація датована 27 лютим. Можливо він не знає, що його саботують ті працівники МВЦА, які відповідають за роботу з інформацією. Чи не є це ворожа діяльність?
Тим часом, у Лисичанську та за його межами є багато професійних журналістів, які сидять без роботи.

Олександр Мазан, 11 березня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Город. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *