ОЛЕКСАНДРА БАБИЧА ВИГНАЛИ З «КРИВБАСУ»

Спортивный Донбасс

На днях головний тренер «Кривбасу» Кривий Ріг Олександр Бабич, який народився, виріс та навчився футболу у окупованому Росією ще 2014-го року Алчевську на Луганщині, давав інтерв’ю «Футболам раздватри» щодо планів клубу на найближче майбутнє і в його словах, на відміну від аналогічного інтерв’ю вже екс-наставника полтавської «Ворскли» Юрія Максимова, не було жодних натяків на розрив відносин з клубом, та ось тобі на: як Пилип з конопель на офіційному сайті «Кривбасу» «вискакує» офіційна заява, підписана «Пресслужбою ФК «Кривбас» Кривий Ріг» (цитую документ):

«Футбольний клуб «Кривбас» повідомляє, що за обопільною згодою сторін вирішено не продовжувати контракт із головним тренером команди Олександром Бабичем та його тренерським штабом: Володимиром Бєлаковим, Олександром Лавренцовим, Артемом Філімоновим, Олександром Малаховим.

Олександр Бабич очолив «Кривбас» 2 жовтня 2021 року. Після його приходу наша команда жодного разу не програла: у 9 офіційних матчах здобула 6 перемог та 3 рази зіграла внічию. Саме за роботи Олександра Олександровича та його тренерського штабу «Кривбас» зумів повернутися на переможний шлях, та відірватися від найближчого конкурента на 9 очок.

Ну і нарешті, Олександр Бабич — той тренер, який повернув червоно-білих до УПЛ через дев’ять довгих років. Заслугу Сан Санича та його тренерського штабу у цьому історичному успіху «Кривбасу» переоцінити неможливо. Вони назавжди вписали свої імена в історію криворізького футболу та можуть вважати себе частиною великої родини «Кривбас».

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг»

Отож, «за обопільною згодою сторін вирішено не продовжувати контракт». А чи був цей контрактПро це та деякі інші цікаві деталі «скропостижного» рішення Юзіка з «Кварталу 95», якого називають керівником проєкту «Кривбас» Кривий Ріг», — у наступних текстах «Спортивного Донбасу», бо Саня Бабич, то є наш земляк і ми «єта так проста нє аставім».

 

Олександр Мазан, 6 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.