«МЕМОРІАЛ ВОЛОДИМИРА ДОЛГОДУШЕВА-2021»: ПІДСУМКИ ПІВФІНАЛІВ

Спортивный Донбасс

1 тур. 10 грудня 2021 року

14.00. «Група «А». «Полімер» Сєверодонецьк – «Друзі» Рубіжне («40+») — 2:0

15.00. «Група «В». «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк («40+») — 2:2

16.00. «Група «В». «Стожари» Сватове – «Єсенія» Рубіжне — 0:8

17.00. «Група «А». «Шахтар» Кремінна («40+») – «Сталь» Кремінна — 1:7

 

2 тур. 11 грудня 2021 року

10.00. «Група «В». «Хімобладнання» Сєверодонецьк – «Стожари» Сватове — 1:0

11.00. «Група «А». «Шахтар» Кремінна – «Полімер» Сєверодонецьк — 1:4

12.00. «Група «В». «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк – «Єсенія» Рубіжне — 1:3

13.00. «Група «А». «Сталь» Кремінна – «Друзі» Рубіжне — 5:2

 

3 тур. 12 грудня 2021 року

10.00. «Група «А». «Друзі» Рубіжне – «Шахтар» Кремінна — 1:1

11.00. «Група «В». «Єсенія» Рубіжне – «Хімобладнання» Сєверодонецьк — 6:2

12.00. «Група «А». «Полімер» Сєверодонецьк – «Сталь» Кремінна — 2:0

13.00. «Група «В». «Стожари» Сватове – «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк — 0:1

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. «ГРУПА «А». 3 тури

1. «Полімер» Сєверодонецьк – 9 очок (3 гри, співвідношення голів — 8-1)

2. «Сталь» Кремінна – 6  (3,  12-5)

3. «Друзі» Рубіжне («40+») – 1 (3, 3-8)

4. «Шахтар» Кремінна («40+») – 1 (3, 3-12)

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ. «ГРУПА «В». 3 тури

1. «Єсенія» Рубіжне – 9 очок (3 гри, співвідношення голів – 17-3)

2. «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк («40+») – 4 (3, 4-5)

3. «Хімобладнання» Сєверодонецьк – 4 (3, 5-8)

4. «Стожари» Сватове – 0 (3, 0-10)

 

18 грудня 2021 року

Півфінал №1. «Полімер» Сєверодонецьк – «СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк — 2:1

Півфінал №2. «Єсенія» Рубіжне – «Сталь» Кремінна — 1:2

 

Всі бомбардири:

1.Сергій Стебловський («Єсенія» Рубіжне) – 7

2. Ярослав Семиволос («Полімер» Сєверодонецьк) – 6

3. Ігор Сікорський («Сталь» Кремінна) — 5

4. Олександр Акименко («Сталь» Кремінна) – 4

5. Едуард Оридорога («Єсенія» Рубіжне) – 3

 

6-9. Михайло Трехлєб («Єсенія» Рубіжне) – 2

6-9. Іван Власов («Хімобладнання» Сєверодонецьк) – 2

6-9. Ігор Кедик («Есенія» Рубіжне) – 2

6-9. Ярослав Ямполь («Сталь» Кремінна) – 2

 

10-33. Захар Верховод («Есенія» Рубіжне) — 1

10-33. Дмитро Жданов («Сталь» Кремінна) – 1

10-33. Владислав Калюжний («Сталь» Кремінна) – 1

10-33. Юрій Ткачов («Сталь» Кремінна) – 1

10-33. Андрій Захарюта («Шахтар» Кремінна)

10-33. Павло Світличний («Хімобладнання» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Всеволод Семенов («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Дмитро Скрига («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Роман Пахолюк («Друзі» Рубіжне) – 1

10-33. Андрій Хомин («Друзі» Рубіжне) – 1

10-33. Геннадій Сушко («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Олег Шкиря («Шахтар» Кремінна) – 1

10-33. Святослав Боговий («Полімер» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Ян Зезюлін («Полімер» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Сергій Погодін («Друзі» Рубіжне) – 1

10-33. Андрій Сидоров («Шахтар» Кремінна) – 1

10-33. Дмитро Шульц («Полімер» Сєверодонецьк – 1

10-33. Євген Симбирьов («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Андрій Ісаєнко («Хімобладанання» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Євген Муштаєв («Хімобладнання» Сєверодонецьк) – 1

10-33. Денис Островерх («Єсенія» Рубіжне) — 1

10-33. Максим Тищенко («Єсенія» Рубіжне) – 1

10-33. Сергій Шакун  («СКВ-Комфортне місто» Сєверодонецьк) — 1

10-33. Микита Філатов («Полімер» Сєверодонецьк) — 1

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 18 грудня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *