«МЕМОРІАЛ ВАЛЕНТИНА ЛЮБЕНКА-2022»

Спортивний Донбас

У Лука-Мелешківській громаді на Вінничині 9 липня 2022 року за підтримки Лука-Мелешківського селищного голови Богдана Августовича відбувся «Меморіал Валентина Любенка-2022» з футзалу на підтримку Збройних Сил України. У селі Хижинці на штучному майданчику місцевої школи на старт 16-го за ліком «Меморіалу…» (за моєю інформацією) вийшли шість команд, які представляли шість населених пунктів Лука-Мелешківської громади, які в двух групах повели боротьбу за перехідний трофей. На жаль, запланована участь команди «Шалені Леви» Лука-Мелешківська не відбулася з об’єктивних причин.

У «Групі «А» не було конкурентів у господарів майданчика – «Хижинців», які переграли команду «Майдан-Чапельський» — 9:1 і «Південний Буг» Прибугське — 11:0. У боротьбі за друге місце «Майдан-Чапельський» переграв «Південний Буг» Прибугське — 13:4.

У «Групі «В» «Лука-Мелешківська» впевнено виграла у «Сокиринців» — 11:2 і в більш напруженій боротьби переграла торішніх переможців «Меморіалу Валентина Любенка-2021» — «Щітки» —  6:2. А «Щітки» в матчі за друге місце виявилися сильнішими за хлопців з Сокиринців — 5:2.

Фінальна частина «Меморіалу…» розпочалася матчем за третє місце, який виявився найцікавішим на турнірі. Команда «Майдану-Чапельського» за підтримки вболівальників вирвала перемогу у «Щітків» — 3:1. А ось у великому фіналі за перше місце боротьби, на жаль, не вийшло і команда з центру об’єднаної теріторіальної громади – Луки-Мелешківської — розгромила господарів – «Хижинці» — 11:4. Таким чином, переможцями 16-го «Меморіалу Валентина Любенка-2022» стала футзальна команда «Лука-Мелешківська».

Кращими бомбардирами «Меморіалу Валентина Любенка-2022» стали Воробйов («Лука-Мелешківська») та Валь («Хижинці»), які забили по 9 м’ячів в ворота суперників.

Детальніше про змагання – в наступних текстах «Спортивного Донбасу».

Олександр Мазан, Хижинці, 9 липня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс, х х Поза Домом х х. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.