МАНОР СОЛОМОН ВІДДАВ РЕЗУЛЬТАТИВНУ ПЕРЕДАЧУ ТА НЕ ЗАБИВ У ВИРІШАЛЬНИЙ МОМЕНТ

«Спортивний Донбас». Футбол

Футболіст донецького «Шахтаря» Манор Соломон вчора зіграв черговий матч у складі збірної Ізраїлю, яка дебютувала у груповому турнірі «Ліги націй УЄФА-2023», де у «Групі В2» на «Саммі Офер» у Хайфі команда Алона Хазана приймала Ісландію, яка, схоже, потихеньку приходить до тями. Впертий матч завершився бойовою нічию — 2:2. Що стосується «гірника» Соломона, то він вийшов у стартовому складі ізраїльтян і відіграв весь матч на звичній для собі позиції лівого атакувального хавбека. Манор був одним з лідерів господарів поля. Зокрема, він виконував майже всі кутові, зробив результативну передачу на Ліеля Абаду на 25-й хвилині, у другому таймі наніс три удари по воротам Ісландії, а на 88-й хвилині за рахунку 2:2 Манор Соломон із вигідної позиції не влучив у ворота суперника. Ізраїль мав ще дві нагоди вирвати перемогу, але вже в компенсований час ні Шон Вайссманн, ні капітан команди Елі Даса не змогли їх реалізувати.

Манор Соломон, який грав під звичним №11, за матч 55 разів вступав в контакт з ігровим снарядом, виконав 42 передачі, з яких 37 виявилися точними (79%). Відзначу, що у гостей голи на рахунку молодих Арнора Сігурссона («Лечче») і Торира-Йохана Хельгассона («Венеція»). Як бачимо, «італійці» збірної Ісландії добули непросту нічию на виїзді.

Інший матч «Групи В2» Албанія-Росія не відбувся, бо УЄФА «дефутболізірувала» Росію вслід за «рускім ваєнним карабльом»

«Ліга націй УЄФА-2023». «Група В2». 1 тур. 2 червня 2022 року

Ізраїль-Ісландія — 2:2 (Ліель Абада, 25, Шон Вайссманн, 84 – Торир-Йохан Хельгассон, 42, Арнор Сігурссон, 5