«ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2022»: ІВАН ПЕТРЯК  VS СЕРГІЙ ВАКУЛЕНКО

«Спортивний Донбас». Футбол

Сьогодні футбольна Європа вперше знайомиться з новим турніром – Лігой Конференцій. У 1-му кваліфікаційному раунді ЛК-2022 на старт вийдуть десятки клубів Європи, як правило, з країн другого й третього футбольних ешелонів. Одним з таких матчів буде зустріч угорського «МОЛ Фехервара» (або просто «Фехервара», як цей клуб називають частіше) проти вірменського «Арарара-Вірменії» Єреван.

 Для нас цей матч примітний тим, що у ньому протистоятимуть один одному один з лідерів «Фехервара» Іван Петряк («Зоря» Луганськ, «Шахтар» Донецьк), який у цьому клубі грає  частіше за все нападником, та Сергій Вакуленко («Шахтар» Донецьк, «Маріуполь», «Олімпік» Донецьк), який частіше за все грає центрбека. Гра пройде у Секешфехерварі (до речі – місто-побратим Луганська, та зараз жоден дурень навіть в Угорщині, «брататися» з тим, що відбувається у Луганську, не має намірів) о 21.00. А букмекери з «Favbet» ставлять на перемогу «Фехервара» — 1.74, нічию – 3.53, перемогу Вакуленка та Ко – 5.86.

Якщо хочете прогноз «Спортивного Донбасу» на гру, то обережненько сподіваємося на гол або асист Івана Петряка, та загальну нічию у матчі. Нагадаю, що «Арарат-Вірменія» (ще існує «Арарат» Єреван) матиме змогу у другому матчі цього раунду проявити себе на своєму полі.

На жаль, знайти пряму трансляцію цього поєдинку буде складно. Принаймі, доступні українські ресурси поєдинок проігнорували.

 Олександр Мазан, 8 липня 2021 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.