ЛУГАНСЬКА ОВА/ОДА ІНІЦІЮВАЛА ВАЖЛИВІ ЗМІНИ В ПОСТАНОВУ КАБМІНА УКРАЇНИ ЩОДО ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Країна

«Луганська обласна військова адміністрація/обласна державна адміністрація (ОВА/ОДА) ініціювала зміни до проєкту Постанови Кабінету Міністрів України щодо порядку отримання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО), — пише на своїй сторінці у соцмережах голова Луганської ОВА/ОДА Сергій Гайдай.

 Нині в Україні нараховується до 10 мільйонів ВПО (за деякою інформацією ця цифра може бути в межах 12-13 мільйонів – примітка Олександра Мазана), з яких є ті, хто був вимушений покинути домівку вдруге (після 2014-го, за деякою інформацією, їх кількість – від 700 тис. до 1,5 млн. – примітка Олександра Мазана), хто мав довідку ВПО ще до 24 лютого 2022 року. Левова частка з них – мешканці Луганщини. Люди, які мали статус ВПО до 24 лютого 2022 року отримають пріоритет в черзі на отримання тимчасового житла за бальною системою. Бали нараховуватиме спеціальна комісія. «Двічі переселенці» одразу гарантовано отримають 50 балів для зарахування в чергу і визначення черговості. Ми маємо подбати про людей, які вже вдруге вимешені починати життя спочатку, — констатує Сергій Гайдай в соцемержі та на своєму Telegram-каналі https://t.me/serhiy_hayday.»

Додам, що це лише пропозиції від Луганської ОВА/ОДА і ми ждем, що Кабмін України їх обов’язково врахує, тим більше, що вони не потребують додаткових витрат.

Олександр Мазан, 8 липня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Украина и Государства. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.