«ЛИСИЧАНСЬК-2021»: ЯРОСЛАВ ШПАК ВИГРАВ НАЙМОЛОДШИЙ КЛАС – «50»

«Спортивний Донбас». Мотокрос

8 серпня 2021 року у Лисичанську на Луганщині за підтримки підприємця Костянтина Жалдакова та «Лисичанської інженерно-будівельної компанії» відомий в Україні фахівець мотокросу Сергій Кропівцев вчергове організував мотокрос «Лисичанськ-2021»,

 який цього року вже втретє носив статус другого етапу «Кубку Донбасу-2021» — об’єднаного чемпіонату Донеччини та Луганщини під егідою «Федерації мотоциклетного спорту Донецької та Луганської області» (голова – майстер спорту міжнародного класу Валерій Доценко). Змагання традиційно для Лисичанська були присвячені Дню Будівельника і зібрали солідний склад учасників. Особливо це стосується дитячо-юнацьких класів. У наймолодших на старт вийшли  семеро юних гонщиків у віці 6-9 років, серед яких —  Ярослав Шпак з Дніпра, який на останньому етапі чемпіонату України добирався фінішу п’ятим, ще один учасник чемпіонату України – Тимофій Мовчан з «Команди Валерія Доценка» Покровськ, призери етапів Кубку Донбасу Вітя Марков з Кремінної та Ваня Веремєєнко з Добропілля, призер чемпіонату Харківщини Максим Соколов. Хлопчаки у цьому класі змагались на короткому сегменту траси «Лисичанськ», пристосованому для цього класу. Ось як виглядає список учасників змагань у класі «50 см3» «Лисичанська-2021»:

«50 см3» (6-9 років) (першим указаний стартовий номер учасника)

№3 Володимир Москаленко, «Команда Валерія Доценка», Покровськ

№17 Максим Соколов, Домаха/Лозова

№18 Іван Веремеєнко, Добропілля

№20 Тимофій Мовчан, «Команда Валерія Доценка», Покровськ

№21 Іван Юринов, «Команда Валерія Доценка», Покровськ

№23 Ярослав Шпак, Дніпро

№27 Віктор Марков, Кремінна

 

В обох заїздах юні райдери їхали доволі «кучно» та все ж поступово вимальовувалася перевага дніпрянина Ярослава Шпака. У підсумку за сумою двох заїздів саме він став переможцем. На другому місці – Максим Соколов з Домахи/Лозової, а третім – Віктор Марков з Кремінної.

1.№23 Ярослав Шпак, Дніпро – 50 очок

2.№17 Максим Соклов, Домаха/Лозова – 44

3. №27 Віктор Марков, Кремінна – 40.

 

Призери отримали не тільки кубки та грамоти, а й конвертики з призовими грошима. Ось так, у 6 років хлопчики вже заробляють на морозиво та шоколадки.

 

Олександр Мазан, 8 серпня 2021 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *