«КРИВБАС» ЗВІЛЬНИВ ДВОХ ТРЕНЕРІВ З ДОНБАСУ ЗА ЇХНЮ ПРОРОСІЙСЬКУ ПОЗИЦІЮ

Спортивный Донбасс

ФК «Кривбас» Кривий Ріг на офіційному сайті клубу опублікував заяву щодо припинення співпраці з тренером «Кривбасу-U-19» Віталієм Віценцем та його помічником Станіславом Дьяченко, аргументуючи це відсутністю у фахівців проукраїнської позиції:

«Сьогодні Україна веде визвольну боротьбу з кривавою агресією росії. Збройні сили України героїчно відстоюють незалежність та територіальну цілісність країни.

Тероборона наполегливо боронить нашу землю. Волонтери самовіддано підтримують наших захисників та тих, хто потребує допомоги. Кожен з нас наближає перемогу. ФК «Кривбас» теж не стоїть осторонь. Наші ультрас та співробітники «Кривбасу» воюють на передовій. Гуманітарний штаб клубу допомагає тим, хто врятувався від бойових дій та постраждав від війни. Генеральний спонсор клубу, компанія «Рудомайн», надає значну як матеріальну, так і фінансову допомогу захисникам України.

Зрозуміло, що ФК «Кривбас» має чітку та однозначну проукраїнську позицію. Україна – суверенна незалежна держава. Росія – агресор, армія рф – мародери, вбивці та ґвалтівники. Путін – х###о.

Інший погляд на те, що відбувається, для клубу є неприйнятним, іншої позиції для «Кривбасу» просто не існує. Клуб не буде заплющувати очі та виправдовувати будь-кого. Ми переконані, що тим, хто має іншу думку, не має місця у Великій Родині Кривбас.

З урахуванням цього, ФК «Кривбас» ухвалив рішення про припинення співпраці з тренером Академії U-19 Віталієм Віценцем та його помічником Станіславом Дьяченком. Слава Україні! Слава ЗСУ! Перемога буде за нами!», – йдеться в повідомленні клубу.

Ймовірно, це рішення було прийняте після публікації Віценцем у своїх соцмережах російських пісень.

Додам, що Віталій Віценець і Стас Дьяченко – вихідці з Донбасу. Детальніше – у найближчих матеріалах «Спортивного Донбасу».

Олександр Мазан, 8 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.