КРАЩИЙ БОМБАРДИР ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ-2021 МИКОЛА СТЕЦЕНКО ПІШОВ НА ПІВДИЩЕННЯ

Спортивный Донбасс

Стало відомо, що лідер бомбардирської гонитви чемпіонату Луганщини-2021 Микола Стеценко, який за неповний сезон забив у складі лідера чемпіонату Луганщини-2021 «Лисичанського Будівельника» 17 м’ячів, за нашою інформацією протягом останніх місяців мав декілька пропозицій від клубів національної першості серед аматорських команд про продовження виступів у складі цих команд на більш високому змагальному рівні.

 Але Микола сповна виконав свої обов’язки перед «Лисичанським Будівельником», з яким достроково став чемпіоном Луганщини-2021, і вже тоді за погодженням з керівництвом клубу перейшов до учасника національної першості серед аматорських команд (четвертий дивізіон національного футболу) – клубу «ВАСТ» Миколаїв (іноді назва команди пишеться, як «VAST»).

Згідно з «Регламентом чемпіонату Луганської області з футболу 2021 року», а також трансферними правилами в аматорському футболі, Микола Стеценко до завершення сезону не зможе виступати за два клуби хоча і в різних змаганнях одночасно. Тобто, в останньому – 15-му – турі чемпіонату Луганщини-2021 Микола Стеценко не зможе зіграти у складі «Лисичанського Будівельника» проти «Кремінної» 25 вересня 2021 року.

 

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», 14 вересня 2021 року

По материалам — Луганської обласної асоціації футболу

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.