«ЗАПИСКИ ОЧЕРЕДНИКА» (частина 2)

Місто

Отож учора – 10 березня 2022 року – я, як міг, намагався ознайомити вас з процедурою отримання «humanітарки» у Лисичанську і, зокрема, у пункту видачі «Лисичанський міський БК» (Лисичанськ-5). Закінчив я тим, що вчора на мені закінчилась видача – тобто, коли підійшла моя черга, молодичка вийшла з будівлі БК і повідомила, що «всє прапало» — все закінчилось. Зате вона записала мене першим на сьогодні – тобто на 11 березня 2022 року – на 12.00.
Будучи законослухняним громадянином, я прийшов до «Лисичанського міського БК», в якому я колись працював «по роду своєй дєятельності». «Запісь – не запісь», а прийшов раніше – в 11.34. Нікого і нічого! Потім стали потихеньку підтягуватися «очередники» . На 11.55 нас було вже п’ятеро. Але двері БК, колись названого іменем Лєніна, були закриті і ніякого руху ні всередині, ні зовні не помічалося. В цей час мимо випадково проходив один з працівників БК. Нам нічого не сказав, але ось до нас наближалися ще дві дамочки, а він їх знав і сказав їм потихеньку, що сьогодні «гуманітарки» не буде «точно». Тіпа, не пропустили машини. Тіпа приходьте завтра. Черга по «запісі» діє. Більше того, навіть якщо хтось із «записаних» не прийде, його «пайку» залишать і нікому, крім володаря щасливого рядка у блокнотику «гуманітарної» молодички, її не отримає.
Радий, що я все ж таки «перший» і буду ним, принаймі, до 12 березня, поплентався додому (їсти солому). Для моєї хворої ноги такі «моціони», кажуть, корисні.
До речі, «гуманітарна» молодичка мала номери телефони «очередників». Та, принаймі, я – перший, дзвоника не отримав. Та вони – люди «занятиє», куди їм до нас, «очередників».

Олександр Мазан, 11 березня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Город. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *