ДМИТРО МАЦАПУРА: «ВСІ ЗАСУМУВАЛИ ЗА ФУТБОЛОМ»

Спортивний Донбас

Я раніше повідомляв, що вчора прокинувся від спячки і подав ознаки життя футбольний клуб «Зоря» Луганськ і на його офіційному сайті, який останнім з сайтів клубів УПЛ перейшов на українську мову, стала з’являтися хоч якась інформація. Тільки-но загадкова «Прес-служба ФК «Зоря», особистість якої мало хто знає, виклала «відосик» з інтерв’ю воротаря «Зорі» Дмитра Мацапурапід назвою «Дмитро Мацапура: «Сподіваємося, що після зборів все буде добре». Оскілька вона – пані «Прес-служба ФК «Зоря» — не утруднює себе текстовими матеріалами з тими ж інтверв’ю, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу» і проєкт «Спортивний Донбас» вирішили трішечки поволонтерити «в цій ситуації», як називає війну загадкова пані «Прес-служба ФК «Зоря», і запропонувати вам текстовий варіант «відосика» з Дмитром Мацапурою:

(голос за кадром): Приємно тебе бачити тут – у Львові і, я вважаю, що ти теж ждав цієї миті, коли ми зберемося та почнемо готуватися до чемпіонату.

— (Дмитро Мацапура): Так чекали, бо пауза вийшла занадто довгою. Я вважаю, що ніхто ще не мав такої довгої паузи — п’ять місяців.

— По суті, ми зі зборів – на збори?

— Так. Але п’ять місяців, коли ми повинні були грати, вони дуже швидко пройшли без ігор. З чого закінчували – з того й розпочнемо.

— Ось ці місяці, на мою думку, пройшли дуже в напрузі, такОсь ця ситуація, яка склалася, м’яко кажучи, це – недобре. Як ось в цей період підтримував форму і де ти був взагалі цей час?

— Я весь час був у Запоріжжі. Спочатку – коли розпочалась війна – я майже не тренувався, а потім, коли вже почав проходити цей шок, то почав підтримувати форму, почав тренуватися сам – як міг.

— Ми бачили по фото, що ти встиг і одружитися в цей час. Скажи про свою другу половинку, як познайомилися і де вона зараз?

— Її звуть Поліна, а познайомились ми у моєму рідному місті Харків. Коли почалася війна, вона була у Харкові, потім поїхала до батьків у Харківську область. Зараз ця територія – під окупацією, але їй вдалося виїхати. З кінця березня – ми разом. Зараз вона зі мною.

— Який твій настрій, кого вже побачив, з ким спілкувався цей час, який настрій перед тяжкою працею? Я розeмшю, що стан зараз – психічний, психологічний – не дуже гарний, але треба працювати.

— Так, з кимось підтримували зв’язок, хтось був у Запоріжжі – тренувалися разом. Який станЯ вважаю, що вже всі засумували за футболом, скучили, тому, я вважаю, що настрій буде позитивним, не дивлячись на те, що коїться в країні.

— Ми всі сподіваємось, і так і буде, що ми переможемо і повернемося вже після зборів, можливо, вже позитивні новини очікуватимуть нас тоді?

— Так, сподіваюсь, що так і буде, що після зборів все буде добре.

Олександр Мазан, прес-служба «Луганської обласної асоціації футболу», за матеріалами YouTube-каналу «ФК Зоря Луганськ», 29 червня 2022 року

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.