Просмотры 191

ВТОРАЯ ЛИГА ПЕРВЕНСТВА УКРАИНЫ-2018: АФУ ОЗВУЧИЛА ОРИЕНТИРЫ ДЛЯ «ЧАЙКИ» КРЕМЕННАЯ И ДРУГИХ КЛУБОВ ВТОРОЙ ЛИГИ НАЦИОНАЛЬНОГО ПЕРВЕНСТВА

«Спортивный Донбасс». Мини-футбол

На сайте Ассоциации футзала Украины (президент Сергей Владыко) появилась информация о предстоящем старте сезона во второй лиге национального первенства, где, как известно, Луганщину и весь Донбасс будет представлять «Чайка» Кременная. Предлагаю вам этот материал в оригинале:

«Виконавча дирекція АФУ повідомляє, що старт цьогорічного розіграшу чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги запланований на 25 листопада.Наразі завершується формування регіональних груп, які на попередньому етапі будуть розподілені за територіальним принципом. Беручи до уваги отримані АФУ заявки від потенційних команд-учасниць, на сьогоднішній день заплановано утворення шести таких регіональних груп. Відповідно, передбачається, що команди зіграють два кола з роз’їздами у регіональних групах (грудень 2017 — лютий 2018). До стадії плей-оф вийдуть переможці та команди, які посядуть другі місця з кожної групи, а також чотири учасники, які стануть найкращими серед третіх місць в усіх групах (за додатковими показниками). Протягом березня 2018 року у стадіях 1/8 та 1/4 плей-оф команди проведуть по два поєдинки (вдома та на виїзді), а чотири найкращих серед них у квітні визначать переможця та призерів у «Фіналі чотирьох».

Хочемо зауважити, що заявкову кампанію розпочато. Вона триватиме до 24 листопада включно. Разом з тим, звертаємо увагу, що команди, які попередньо не підтвердили свою участь у чемпіонаті мають час, аби зробити це до 17 листопада включно. Заявки, які надійдуть після 17 листопада розглядатися не будуть».

Нам остается только пожелать успеха в дебютном для себя турнире Виктору Запорожцу и его команде «Чайка» Кременная.

Александр Мазан, 1 ноября 2017 года

Запись опубликована в рубрике Спортивный Донбасс. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *